IMG je italská společnost založená v roce 2006 v Capriano del Colle, se zkušenými a vysoce kvalifikovanými zaměstnanci, kteří mají dlouholeté zkušenosti s výrobou vstřikovacích i kompresních strojů na pryž a termosety.

U horizontálních vstřikovacích lisů na pryž IMG o uzavírací síle od 200 do 600 tun si může zákazník vybrat ze tří typů vstřikovacích systémů – FIFO, LIFO, vratný šnek a ze tří typů uzavíracích systémů – hydroblok, nůžkový uzavírací systém, a také kombinaci hydroblok + „nůžky“.

 

V případě vertikálních vstřikovacích strojů na pryž jsou stroje vybaveny hydroblokovým upínacím systémem můžete si vybrat vstřikovací jednotku se systémem FI-FO nebo LI-FO.

Vertikální kompresní lisy s pístovým shora dolů jsou k dispozici upínací silou od 200 do 400 tun.

Společnost IMG je také výrobcem plně elektrického horizontálního vstřikovacího stroje na pryž s upínací silou 300 tun a vstřikovacím objemem 160 cm3

 

Horizontální vstřikovací stroje s uzavírací silou 200–450 tun pro termosetové materiály BMC pro vás v IMG vyrobí s hydroblokovým uzavíracím systémem a vstřikovací jednotkou s vratným šnekem.