LOGO_-_MAXI_BLAST_03

Od roku 1981 zavedla společnost Maxi-Blast neabrazivní čištění k tisícům výrobců a specializovaných firem po celém světě. Poskytováním vynikajících výrobků a technicky kvalifikovaných prodejců se Maxi-Blast stal největším výrobcem plastových tryskacích médií ve Spojených státech.

Maxi-Blast Inc. se zaměřil na výrobu a distribuci plastových neabrasivních médií a poskytuje tak alternativu k chemickému čištění a čištění pískem již více než 30 let. Při použití tryskacího granulátu ve spojení s tryskacím zařízením nehrozí poškození povrchu během odstraňování otřepů plastů, gumy a kovových částí, pomalé čištění rukou a nebezpečné chemické čištění jsou tak již minulostí.

Běžně jsou tryskací média používána k čištění šneků, forem a výlisků, odstraňování nátěrů a práškového lakování, ke kryogennímu odstraňování přetoků, odstraňování přetoků elektroniky a plastů. Nabídka tryskacích médií je však rozsáhlá a použitelná i pro další aplikace. Nahrazuje tradiční průmyslové čištění a odstraňování otřepů. Tryskání plastovým médiem Vám ušetří čas i peníze, poskytuje totiž lepší kvalitu čištění za kratší dobou.

Více o společnosti Maxi-Blast se dozvíte na jejich domovských stránkách www.maxiblast.com.

Zde si můžete prohlédnout všechny typy nabízených médií a tryskacích kabin dle Vašich specifických potřeb tryskání: