Steinbichler Optotechnik je celosvětově vedoucím dodavatelem optických měřících a senzorových technologií. Naše systémy jsou v provozu ve mnoha známých průmyslových podnicích a výzkumných ústavech - pro naše zákazníky nabízíme inovativní a efektivní řešení pro širokou škálu aplikací.

Efektivní shearografická kontrola pneumatik s ZEISS INTACT V20 – pro větší bezpečnost a kvalitu v protektorování.

 

 

INTACT V20: DOSTUPNÉ ŘÍZENÍ KVALITY
Shearografický systém kontroly pneumatik INTACT V20 Steinbichler nabízí velké množství různého využití. Je zvláště vhodný pro protektorování v závodech a poskytuje vynikající výkon v širokém spektru aplikací.
Příznivý poměr cena/výkon a revoluční inovativní technologie systému INTACT V20 poskytují mimořádně ekonomické a spolehlivé řešení.

 

 

INTACT V20 – SYSTÉM ODCHYLKY
INTACT V20 t – cenově dostupné řešení společně s kontrolou
INTACT V20 btb – pro souběžnou kontrolu od patky k patce

     

 

Efektivní shearografická kontrola pneumatik OTR/EM se systémem ZEISS INTACT 2800/4300 OTR: Pro větší bezpečnost a kvalitu.

SPOLEHLIVÁ KONTROLA KVALITY PRO MAXIMÁLNÍ ÚČELOVOST A TRVALE UDRŽITELNÉ VYUŽÍVÁNÍ ZDROJŮ
Po mnoho let nastavuje systém INTACT od společnosti ZEISS standardy pro inovativní a vysoce přesné technologie v nedestruktivním testování pneumatik. S revolučním designem systému INTACT OTR máte nyní k dispozici výkonné a efektivní řešení pro kontrolu pneumatik.

INTACT 2800/4300 OTR – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ÚDAJE

  • Snadná manipulace s pneumatikami pomocí vysokozdvižného vozíku
  • Není nutné obracet pneumatiku pro kontrolu druhé boční stěny
  • Nevznikají zátěžové body na vzorku pneumatiky ani na bočnici, jak je tomu při obracení pneumatik
  • Nevznikají zátěžové body v oblasti ramen, které bývají způsobeny hmotností pneumatik
  • Nevznikají nečistoty a opotřebení pneumatik, které jsou způsobené testovací procedurou
  • Maximální citlivost vůči závadám způsobeným v důsledku velkého zatížení vakuové komory: tlakový rozdíl až 200 mbar (odpovídá 20 % z atmosférického tlaku)
  • INTACT 2800 OTR: pro pneumatiky o velikosti vnějšího průměru až do 2800 mm (z. B. 2700 R49) a šířce pneumatiky do 1300 mm / maximální hmotnosti 3,000 kg
  • INTACT 4300 OTR: pro pneumatiky o velikosti vnějšího průměru od 1300 do 4300 mm a šířce pneumatiky až do 1550 mm / maximální hmotnosti 7,500 kg

 

Efektivní shearografická kontrola pneumatik se zařízením ZESS INTACT 1200-1 v protektorování, testovacích laboratořích a vývoji – pro větší bezpečnost a kvalitu.

INTACT 1200-1: OSVĚDČENÝ SYSTÉM PRO SHEAROGRAFICKOU KONTROLU PNEUMATIK NA VSTUPNÍ ÚROVNI
Varianta systému INTACT 1200-1 nabízí široké pole působnosti, zejména pro použití při protektorování menšího počtu pneumatik, v testovacích laboratořích a pro účely vývoje pneumatik.

Systém má modulární design: Systém ZEISS INTACT 1200-1 je možné kdykoliv upgradovat na systémovou variantu INTACT 1200-2, kdyby bylo nutné zvýšit kapacitu. Toto řešení zahrnuje rozšíření systému o druhé dveře a jednotku s ochrannou mřížkou na nakládání / vykládání. Uživatel tedy díky tomuto rozšíření získává výhodu vyšší rychlosti zkušebního cyklu.

 

Efektivní shearografická kontrola pneumatik v protektorování díky zařízení ZEISS INTACT 1200-2 – pro větší bezpečnost a kvalitu.

INTACT 1200-2: VYSOKÝ VÝKON PRO 100% KONTROLU
Shearografický testovací systém pneumatik ZEISS INTACT 1200-2 pro pneumatiky osobních aut, malých nákladních aut i nákladních aut byl speciálně vyvinut pro výrobce pneumatik a protektorování při vysoké denní kapacitě. Díky své účinnosti zaručuje systém Intact 1200 100% kontrolu. Vzhledem ke krátké době cyklu, což je pouze 1 minuta, který zahrnuje nakládání / vykládání, a také kompletní test běhounu a ramenní oblasti pneumatiky, je systém vhodný pro testování jak nové kostry protektorované pneumatiky, tak i pro testování nových pneumatik.

MODULÁRNÍ SYSTÉMOVÝ DESIGN PRO INDIVIDUÁLNÍ INTEGRACI
Modulární systémový design jednotky INTACT 1200-2 umožňuje integraci se specifickými dopravníkovými systémy s tlumícím pásem a větvením. Integrace několika jednotek INTACT zajišťuje vysokou efektivitu celkového inspekčního závodu.

 

Mám dotaz na produkty této společnosti