VMI-RUBBER-logo-PMS355

 

Spolehlivé procesy, které šetří peníze
Od autobusu a kamionu až po pneumatiky letadla

Extruzní systémy VMI vždy přizpůsobujeme konkrétnímu způsobu použití, vytváříme přesně tu správnou kombinaci komponentů pro maximální výkon. Spojovací pryže VMI nanášené extruzí mohou být použity jak pro studené protektorování, stejně tak pro protektorování teplé.

Naše portfolio nabízí jak malé extrudery spojovacích pryží určené k použití u menších pneumatik, tak nabízí i extruder, který je schopen zpracovat větší množství a systémy pro spojovací pryž nanášenou extruzí, ruční aplikaci a šití u studeného protektorování, jakož i pro automatickou aplikaci a šití teplého protektorování.

Technologie spojovací pryže VMI nanášené extruzí nabízí:

  • Automatické nanášení plátů pro snížení mzdových nákladů
  • Jednotná velikost dávkování proužku pryže, což snižuje náklady na spojovací pryž
  • Snížení nákladů na rozprašování kaučukvého lepidla
  • Zvýšení kvality produktů

Automatické nanášení plátů a zamezení vzniku vzduchových bublin

Spojovací pryž nanášená automaticky extruzí je mnohem spolehlivější než nanášení plátů, které provádí obsluha pomocí ručního extruderu. Technologie VMI nanášení extruzí také mnohem lépe zamezuje vzniku vzduchových bublin při srovnání obojího, způsobu aplikace spojovací pryže za studena a teplé extruze „navíjení pásků“. Roztírací efekt zajišťuje, že horká spojovací pryž proniká přímo do obroušeného povrchu pneumatiky. Zaručuje také správné množství spojovací pryže na všech místech: nikde ani příliš málo ani příliš mnoho.

Flexibilita

Šířka spojovací pryže je upravena pomocí pohyblivých zarážek, které mění šířku dle vytlačovací hlavy. V nabídce jsou speciálně tvarované a snadno vyměnitelné boční části matrice (křídlového typu), které umožňují aplikovat spojovací pryž na rameno pneumatiky.

Retreading replacement 2 528x352 VMI’s Extrusion Smearing Technology

Stroje

Retrax 3003

Toto je nejmenší zařízení v portfoliu VMI, má 30mm extruder MCTD a stálou rychlost otáček 3 kW. S tímto zařízením můžete uskutečnit 85 až 120 aplikací spojovací pryže během směny dlouhé 8 hodin. Jako volitelné vybavení je možné zařízení doplnit přítlačným kolečkem, to Vám umožní provádět 60 až 90 aplikací spojovací pryže a ručně protektorovat tentýž náboj kola, také v rámci osmi hodinové směny.

Retrax 6005

Toto zařízení spadá v portfoliu VMI do střední třídy, s extruderem MCTD o velikosti 60 mm a stálou rychlostí otáček 5,5 KW. Se zařízením Retrax 6005 můžete provádět 135 až 180 aplikací spojovací pryže během osmi hodinové směny. Jako volitelné vybavení je možné zařízení doplnit přítlačným kolečkem, to Vám umožní provádět 80 až 110 aplikací spojovací pryže a ručně protektorovat tentýž náboj kola, také v rámci osmi hodinové směny.

Retrax 6011

Na vrcholu portfolia společnosti VMI se nachází Retrax 6011 s extruderem MCTD 60 mm a otáčkami s proměnnou rychlostí 11-20 kW. S tímto zařízením můžete provést 190 až 240 aplikací spojovací pryže v rámci osmi hodinové směny. Jako volitelné vybavení je možné zařízení doplnit přítlačným kolečkem, to Vám umožní provádět 90 až 120 aplikací spojovací pryže a ručně protektorovat tentýž náboj kola, také v rámci osmi hodinové směny.

CTC-SB I

CTC-SB-I je nejmodernější zařízení společnosti VMI. Toto zařízení vytlačuje horkou spojovací pryž přímo na obroušený plášť. Po nanesení spojovací pryže nastává fáze aplikace běhounu, kde je běhoun automaticky aplikován a natahován, což zajišťuje optimální spoj. MCTD extrudér o velikosti 60 mm je poháněn pomocí vysoce výkonného AC měniče. Používání v kombinaci s proměnnou rychlostí pneumatiky zajistí nejvyšší výkon za všech okolností. Tento jednostupňový přístroj je optimalizován pro velké výrobní jednotky, a zvládne až 140 pneumatik během osmi hodinové směny, včetně aplikace spojovací pryže a studeného protektorování.

AZ Retrax 6005 528x353 AZ RETRAX 6005

 

poptat tyto stroje nebo podobné řešení